• Dostawa i płatność

Dostawa zamówienia zostanie zrealizowana za pośrednictwem jednej z firm kurierskich, pod wskazany przez Ciebie adres. Firmy świadczące dla nas usługi to: DPD, Inpost, UPS, DHL, FedEx, GLS, Geis, Raben. Wybór w zależności od charakterystyki towaru. 


Cena dostawy
Waga przesyłki od
Waga przesyłki do
Wartość
zamówienia od
Wartość
zamówienia do
20
0
30
45
30
45
60
45
55
100
55
75
150
75
90
300
90

Jeżeli zamówienie zawiera większą ilość produktów, może zostać zrealizowane w kilku paczkach, bez wpływu na koszt dostawy.

Termin dostawy:

   • zamówione towary wysyłamy w przeważającej większościw dniu złożenia zamówienia, jeśli zamówienie wpłynęło do godziny 14:30 w dni robocze. W wyjątkowych przypadkach, gdy zachodzi konieczność kompletowania zamówienia, lub w przypadku przesyłek gabarytowych i paletowych, termin nadania może wydłużyć się do 72h. W przypadku niektórych towarów jest określony inny termin wysyłki. Informacja o tym znajduje się na karcie produktu.

Płatności:

Akceptujemy następujące formy płatności:

   • szybki przelew - płatność elektroniczna,
   • wpłata na konto bankowe,
   • kartą kredytową
   • BLIK

Szybkie płatności online w naszym sklepie internetowym obsługuje Przelewy24.pl

 4_flagi_Przelewy24-1.png

 
 • Upppsss....Sklep nieczynny


Przepraszamy, aktualnie trwają prace serwisowe. Likwidacja sklepu.


Szanowni Klienci,
W trakcie działania naszych sklepów internetowych obsłużyliśmy kilka tysięcy osób. Dostarczyliśmy tysiące sztuk towarów, które mogliście nabyć w najlepszych cenach w Polsce. Jakość obsługi i Wasze zadowolenie były dla nas jednymi z najważniejszych celów. Cele te zostały niemal w stu procentach osiągnięte.
Niestety, pojawiające się wyzwania, takie jak niestabilność rynku i problem z dostępnością niektórych towarów, rosnące koszty zatrudnienia, koszty transportu, koszty użytkowania lokalu i idąca za tym niższa opłacalność sprzedaży, sprawiły, że dalsze prowadzenie sklepów stało się bezsensowne.
Z uwagi na powyższe czynniki zdecydowaliśmy o zamknięciu sklepów internetowych, działających pod adresem sklep.techlovers.pl i unitronik.pl, od dnia 1.07.2024 r.
Firma skupi swoje działania na obszarze specjalistycznych usług serwisowych, świadczonych dla podmiotów gospodarczych, oraz działalności szkoleniowej, edukacyjnej z zakresu elektroniki i automatyki przemysłowej.
Obsługa klientów, którzy dokonali zakupu w naszych sklepach, prowadzona jest pod adresami mail, które były udostępnione w trakcie transakcji, oraz dodatkowym: pomoc@techlovers.pl. Wszelkie sprawy dotyczące obsługi posprzedażowej, zwrotów, reklamacji, roszczeń, prosimy zgłaszać na podany adres mail.


Z wyrazami szacunku,
Zarząd Techlovers sp. z o.o.Under Construction