Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom cały czas wprowadzamy zmiany, które przyczynią się do zwiększenia atrakcyjności naszej oferty.

Poniżej lista zaplanowanych zmian, jakie pojawią się w najbliższym czasie w naszym sklepie, oraz tych, które są już testowane. 

1) Dla wszystkich konsumentów uruchomiliśmy możliwość zapłaty z odroczonym terminem płatności i zakup ratalny. Kupuj dziś, płać za 30 dni bez dodatkowych kosztów!

2) Wprowadzimy dodatkowe usprawnienia dla firm. Możliwość zakupu z odroczonym terminem płatności oraz raty dla firm.

3) Automatyczne rabaty dla powracających Klientów. Kupujesz wielokrotnie - płacisz mniej. 

4) Automatyczny system zleceń serwisowych. 

5) Wprowadzenie nowych marek do oferty. Zapraszamy do zakupu produktów marki Qoltec. Oferta marki BCS już dostępna w naszym sklepie. W ciągu najbliższych dni dostępna będzie oferta Victron Energy.

Na chwilę obecną, nasza oferta to niemal 100 tys. artykułów, dostępnych w sklepach Techlovers i Unitronik. Firma nie prowadzi sprzedaży na portalu Allegro ze względu na narzucone zasady moderacji treści, oraz w naszej ocenie, naruszającą prawo cenzurę korespondencji. Oferta zamieszczona w portalu Allegro ma charakter informacyjny. Prosimy o zakup za pośrednictwem naszych sklepów. Wprowadzone przez nas udogodnienia, mechanizmy płatności oraz nasze zasady powodują, że zakupy dokonywane w naszych sklepach są łatwe, bezpieczne, zaś polityka jakości naszej firmy gwarantuje najwyższą jakość obsługi.

Wprowadziliśmy do oferty nową kategorię SPORT, HOBBY. W ramach kategorii oferujemy rowery, rowery elektryczne, skutery elektryczne, deskorolki, hulajnogi, sprzęt strzelecki i wiele, wiele innych artykułów pomagających spędzać czas wolny.
Serdecznie zapraszamy!